داده نگار: شرکت داده نگار پیشرو در سال 1384 با هدف گسترش فرهنگ انفورماتيک تاسيس شد.

در ابتدا محور اصلی کار شرکت بر نرم افزار متمرکز بود ولی بلافاصله پس از آن و با توجه به نياز روز افزون جامعه بخش سخت افزار و شبکه خود را راه اندازي و به بهره برداري رساند. هم اکنون شرکت داده نگار پیشرو به عنوان يکي از شرکت هاي کامپيوتري فعال در زمينه نرم افزار و شبکه در حال خدمت به جامعه انفورماتيک ايران مي باشد.

لوگو درباره ما

سامانه های ارائه شده توسط شرکت داده نگار پیشرو توسط گروهی از متخصصان برنامه نویسی بر اساس جدید ترین متد روز دنیا و با همکاری گروه های مختلف ازجمله اعضاء هیئت علمی، استادان، دانشجــــویان، کارمندان اداری و مالــی دانشگاه طــــی 7 سال گذشته تولیـــد و در بیش از 20 واحد دانشگاه آزاد اسلامی و موسسه آزاد علمی و جهاد دانشگاهی به کار گرفته شده است و طی این سال ها در حین کار کلیه اشکالات بر طرف گردیده و پیشنهادات مفید کاربران مختلف در این سامانه ها لحاظ گردیده و اکنون به اقرار کاربرانی که با بسیاری از سیستم های مشابه کار کرده اند بهترین سیستم جامع دانشگاهی وآموزشگاهی کشور می باشد.

پروژه ها

پروژه های انجام شده در شرکت داده نگار پیشرو

اطلاعات بیشتر

تغییر و بارگذاری سایت جدید شرکت داده نگار پیشرو

تغییر و بارگذاری سایت جدید شرکت داده نگار پیشرو

سیستم اتوماسیون اداری

افزودن سیستم اتوماسیون اداری به نرم افزارهای شرکت داده نگار پیشرو در صورت درخواست مراکز محترم آموزشی

دریافت کد اساتید حق التدریس

طی هماهنگی مدیران شرکت داده نگار پیشرو با کارشناسان محترم سازمان مرکزی به زودی امکان دریافت کد اساتید حق التدریس در سامانه الماس ایجاد می گردد